Oddíl volejbalu

O oddílu

Jsme „banda“ přátelská, která se ráda baví nejen sportem, což dokazují pravidelné sedánky po zápasových dnech, vánoční turnaj s následným večírkem, volejbalový maraton, miniturnaje v plážovém volejbale a další, které se během roku v myslích členů zrodí.

Tréninky

Mimo volejbalovou sezónu se tréninky konají každý pátek v tělocvičně DDM od 19:30.

V průběhu volejbalové sezóny (květen - říjen) se tréninky konají na Kuželně na antukovém hřišti v tyto termíny:

pondělí 17:00 - 20:00

čtvrtek 17:00 - 20:00

Martin Dobert
předseda oddílu

+420 602 275 475
martin.dobert@seznam.cz

Všechny články

Naší největší událostí je bezesporu Bohumínská městská volejbalová liga (BMVL).

Poprvé se konala v roce 1999 a probíhá každou sobotu od začátku května do konce června v areálu Kuželny. V současnosti se jí účastní cca 10 týmů z Bohumína, ale také Ostravy či Orlové. Podmínkou je účast smíšených týmů, tzn. 4 muži, 2 ženy. Zúčasnit se může kdokoli.

Největší jednodenní akcí je zářijový turnaj Orange Cup.

Hraje se na umělém venkovním povrchu, v Bohumíně v areálu Kuželny. Registrují se opět smíšené týmy (4+2).

Letos se tento jednodenní turnaj koná v sobotu 20. 9., startovné činí 500 Kč / tým.

Případní zájemci své týmy registrujte do 15. 9. na e-mail petka188@seznam.cz .

Pokud máš zájem se některé z těchto akcí zúčastnit, neváhej nás kontaktovat.