PF 2023

PF 2023

Spustili jsme nové webové stránky

Spustili jsme nové webové stránky

Spustili jsme pro Vás nové webové stránky dle nového grafického manuálu a kde naleznete informace o naší Tělocvičné jednotě Sokol Bohumín od historie až po současnost a další novinky...

Webové stránky jsou navíc responzivní pro správné zobrazení na Vašich mobilních telefonech a zabezpečeny certifikátem pro správné a rychlé zobrazení stránek na internetu.

Orange Cup se blíží!

Orange Cup se blíží!

Všem milovníkům volejbalu pozor!

Léto končí a nás čeká 9. ročník Orange cupu, na který Vás tímto všechny zvu. Tento jednodenní turnaj smíšených týmů (čtyři + dvě) se bude konat v sobotu 20. 9. 2014 od 13 hodin na "oranžovém hřišti" na Kuželně.

Bohumínská volejbalová liga

Bohumínská volejbalová liga

Volejbalový oddíl letos pořádá již 16. ročník BMVL!

Pokud máte zájem se zapojit, utvořte tým složený minimálně ze 2 žen a 4 mužů. Nemáte tým? Přihlaste se jako jednotlivci a v případě dostatečného zájmu vytvoříme nový tým. Startovné za tým činí 1 000 Kč.

Bohumínský pohár 2020 - Memoriál Ericha Kicy

Bohumínský pohár 2020 - Memoriál Ericha Kicy

Srdečně zveme všechny sportovní přátelé na 14.ročník Bohumínského poháru- memoriálu Ericha Kicy, který se uskuteční ve dnech 9.8.2020-23.8.2020. Turnaj dvojic se hraje na 2x120hs v kategoriich- muži, ženy a smíšené dvojice. Všem účastníkům přejeme hodně sportovních úspěchů.

Konečné výsledky

 

Soubory ke stažení:

Konečné výsledky   [40kb]

Image